Hepimizin hemfikir olduğu gibi, 2020 zor bir yıldı. Ama hepimiz öğrendik ve yeni “normalimize” adapte olduk. Her zamankinden daha güçlü çıktık! 2020'ye geçmiş olsun derken, tüm yeni güzellik trendleriyle 2021'e hoş geldiniz diyoruz.


Cilt Bakımı ve Makyaj Trendleri

Temiz ve şeffaf cilt bakımı bu yıl çok moda olacak. Tüketiciler olarak sağlık konusunda daha bilinçli hale geldik ve içindekileri okumaya başladık. İhtiyaç duyulmayan birçok gereksiz şey olduğunu fark ettik. Temiz güzellik, çağlardan beri var ve bu markalar iyi içeriklerin ve sürdürülebilir kaynakların önemini biliyor.

Yüz maskeleri hala günlük hayatımızın bir parçası olduğu için transfere dayanıklı makyaj 2021'i devralacak. Özellikle sıvı ruj bu sezon büyük bir geri dönüş yapıyor. Tüketiciler, yüz maskelerinde çıkma endişesi duymadan gün boyu kalıcı olacak ürünler arıyor.

Parlak göz kalemleri, cesur dudaklar ve pembe allık da bu yıl geri dönüş yapıyor. Renkli gömlekler bu yılın en büyük trendlerinden biri olacak. Mat, ışıltılı, kromatik ve parlak gibi tüm iyi hissettiren tonlar ve dokularla 80'ler hissi getirmek, Yeni Yıl için adil bir oyun!
Bu yıl herkesin konuştuğu tek şey cesur dudaklar ve bu trend burada kalacak. Kalın bir dudakla eşleştirirken bir özelliği vurgulamaya devam edin, böylece dudaklarınız ilgi odağı olur!
Bu yıl da çok fazla pembe allık var! Taze görünmek istediğinizde pembe allık mükemmel bir seçimdir ve size daha genç ve feminen bir görünüm kazandırmaya yardımcı olacaktır.
Makyaj bazılarımızın  büyük bir parçası olacak olsa da, bazılarımız “makyajsız makyajı” üstlenecek. İnsanlar, renkli nemlendiriciler veya açık pudra fondötenler gibi hafif kapatıcı ürünlerle doğal ciltlerini benimsiyorlar. İnsanlar, güzelliği kucaklamak için karmaşık bir makyaj rutinini kaybediyor ve doğal cilt dokusunun parlamasına izin veriyor. 
Artık cildimizi, gözlerimizi, dudaklarımızı ve allık seçimlerimizi kapattığımıza göre; Kaşlarınız için trend ne? Fırçalanmış, yumuşak ve dokulu kaşlar elde edilmesi çok kolay. Kabarık kaşlar sadece makyajsız görünümü tamamlamakla kalmaz, aynı zamanda kalın dudak ve minimal yüz makyajıyla harika görünür.


Saç Bakımı, Kesim ve Renk Trendleri

Yeni başlayanlar için, tüylü saç kesimleri! Bu 70'lerden ilham alan kesim, katmanlar, doku ile oynar ve tüm saç tipleriyle iyi çalışır. Daha az bukle maşası ve daha dağınık saç bu sene için trend olacak.
Az bakım gerektiren saç bakımı, 2021'in trendi. Fakat bu, sıcak aletlerinizden vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmiyor, eğer patlama görünümünden hoşlanıyorsanız, o zaman yaparsınız! Saçınızı kurumaya bırakarak ve doğal dokunuzu kucaklayarak saçınıza bir mola vermekten korkmayın. Geri dönüş yolunda oldukları için bu listeye örgüler ekleyin! Yaratıcı örgü stilleri az bakım gerektirir ve göz alıcıdır. 
Bu yıl içeride sıkışıp kalmışken kendi kaküllerinizi kesmeyi düşündüyseniz ve tam gaz devam ettiyseniz, elinizi kaldırın. İyi haber, klasik tarz resmen geri döndü. Daha fazla dokuya ve daha az uzunluğa sahip perde patlamaları, bu yıl gerçekten öne çıkacak bir stil. İnternette görülen, elmacık kemiklerinden başlayan ve ortadan ikiye ayrılan yumuşak yüz çerçeveleyen patlamalar. 


İşte iyi haber at kuyruğu ve ev topuzu :) bu sene trend. Ancak bu rahat görünümü aksesuarlarla vurgulayın! Kristal tokalar, büyük saç tokaları ve ekstra büyük tokalar saçınızı havalı hale getirecek