Tamanu Ve Argan Yağı Ürünlerinizi Kullanmanın En İyi Yolu

Artık %100 doğal ve kusursuz saflıkta Tamanu veya Argan Yağınıza sahip olduğunuza göre, bu hızlı ve kolay adımları kullanarak bundan en iyi şekilde yararlanmanın zamanı geldi. Göründüğünüz kadar ışıltılı hissedeceğinizi fark edebilmeniz için bu ürünleri nasıl en faydalı şekilde kullanmanız gerektiğini açıkladık.Tamanu Ve Argan Yağ Karışımınızı Nasıl Kullanırsınız?

Sallayın - Saf yağlarınızın sorunsuz bir şekilde karıştığından emin olmak için şişenize birkaç defa sallayın. Bu aynı zamanda kişisel bakım ritüelinizin de başlangıcıdır. Hareket enerji yaratır, enerji ise değişim.

Cildinize Uygulayın - Cildinizi temizleyin, ardından yağın sihrini gerçekleştirmeye başlaması adına temiz bir cilde uygulamak için kurulayın.

Sadece birkaç damlaya ihtiyacınız var – Yüzünüz için 2-3 damla ve vücudunuzun daha büyük kısımları için 5 – 10 damla kullanın.

Derin nefes alın – En az 3 derin nefes alın ve nefesinizin vücudunuzda nasıl hissettiğini düşünün. Karışımlarımızdaki terapötik dereceli uçucu yağlar, zihninizi rahatlatan, gerginliği ve kaygıyı azaltan, daha fazla şefkat hissetmenize yardımcı olan, olumlu benlik imajını teşvik eden, olumlu değişiklikler yapmanızı ve çok daha fazlasını sağlayan kanıtlanmış bir kaliteye sahiptir. Karışımınızla ilgili her deneyim, büyüme, kendini keşfetme ve kendini sevmeye yönelik kişisel bakım ritüelinizin bir parçası olarak kullanılabilir. Karışımları sevgi dolu ve pozitif mantralarla birlikte kullandığınızda limbik sisteminizi etkilemiş olursunuz. Limbik sisteminiz beyninizin birçok duygu ve hormondan sorumlu bir parçasıdır ve karışımlarımız onu dengelemeye yardımcı olur. Zamanla, karışımlarınızın kokusunu olumlu deneyimler, daha fazla güven ve gönül rahatlığı ile ilişkilendirmeye başlayacaksınız. İşte bu konuda heyecanlanıyoruz ve karışımlarımız iyi hissetmeye ve en iyi şekilde görünmenize yardımcı olmak için tasarlandı. Yağlar güçlüdür ve olumlu dış değişiklikler yaratabilir, kendinizi iyi hissettiğinizde cildiniz daha da parlar. Davranış veya düşüncedeki küçük bir değişikliğin, büyük dönüşüme doğru ivmeyi ateşleyebileceğine inanıyoruz! Kendinizin en iyi versiyonu olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı merak ediyor musunuz? Hâlâ bu mesajı okuyorsanız, gerekenlere sahip olduğunuzu biliyoruz. Tek gereken gelişme arzusudur. Zaten içinizde olumlu değişiklikler yapmaya ilgi gösterdiğiniz gerçeği, arzuya sahip olduğunuzu ve tek başına kendinizi bir başarı öyküsü olarak nitelendirdiğinizi kanıtlıyor. Tebrikler… Bu, siz zaten en iyi siz olma yolundasınız demektir.

Kendinize bir taahhütte bulunun – Bu teknikler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, güçlendirici ve teşvik eden özel bir kişisel bakım ritüeli tasarlamak, aradığınız nitelikleri geliştirmek için sizinle bire bir çalışabilmemiz adına bizimle iletişime geçin. Bu, tüm müşterilerimize ve potansiyel müşterilerimize sunduğumuz bir hizmet ve samimi minnettarlığımızın bir sembolüdür. Misyonumuz, olumlu değişiklikler yapmak için ilham almanız için sizi güçlendirmektir. Önerdiğimiz teknikler günde 5 dakikadan fazla sürmez ve bir kez alışkanlık haline geldikten sonra bırakmak istemeyeceğiniz bir alışkanlık haline gelirler. Özbakım ve sevgiye yönelik güçlendirme misyonunuzu arzulayacak ve sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.

Tamanu veya Argan Yağı ürünlerinizi parmak ucunuzla eşit olarak uygulayın veya uygulamak için avuçlarınızın arasına yayın. Makyaj veya başka herhangi bir ürün uygulamadan önce en az bir dakika emmesine izin verin. Cildiniz yağlı hissetmemelidir.

Tüm gün kullanın – Yağ karışımlarımız, tıpkı bir nemlendirici veya serum gibi yüzünüzde kalacak şekilde tasarlanmıştır. Makyaj ve diğer cilt ürünlerinin altına uygulayabilirsiniz. Bazı araştırmalar Tamanu ve Argan Yağı'nın güneş koruması sağladığını söylüyor.

Tekrarla - Bu küçük kişisel bakım ritüelini günde en az 2 kez kullanmanızı öneririz. Günün herhangi bir saatinde ve istediğiniz sıklıkta veya ruh halinizi biraz olsun artırmak istediğinizde kullanabilirsiniz.


Bu rahatlatıcı ritüele sizde hemen başlamak ve ruhu %100 doğal ve saf yağlarımız ile okşanmış seçilmiş kişilerden olmak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.