Menu
Alışveriş Sepeti

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

SSL dijital güvenlik sertifikamız, Dünyanın en büyük dijital sertifika sağlayıcı firmalarından biri olan Globalsign tarafından sağlanmaktadır. SSL sertifikamız 128/256 bitlik özel şifreleme yöntemi kullanmaktadır.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, www.naturelim.net’dan alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.naturelim.net veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler www.naturelim.net arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ödeme kısmına girildiği zaman banka ile üyemizin bilgisayarı arasında bir köprü oluşturulur ve bu kurulan köprü üzerinden geçen her bilgi sitemizin alt yapısında bulunan SSL sertifikası ile şifrelenerek gönderilir.

Ayrıca, sunucu güvenliği kötü amaçlı girişimlere yönelik Firewall (Güvenlik duvarı) sistemleri ile engellenmekte ve bu girişimleri Uzman Bilgi Sistemleri ekibi tarafından 7/24 takibatı yapılmaktadır.

Gizlilik
Alışveriş süresince siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, adres, telefon, vs.) talep etmekteyiz. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyenin kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgiler, üyelerimizin profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik "üye sınıflandırma" çalışmaları için sadece Naturelim.net bünyesinde kullanılmaktadır. Naturelim.net’den gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan "Naturelim.net bültenini almak istemiyorsanız, lütfen tıklayınız." linkine tıklayarak ya da “BULTEN IPTAL” konulu boş bir eposta göndererek gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Naturelim.net, alışveriş süresince topladığı bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermez!
 Sitemiz en iyi hizmet için çerezler kullanmaktadır. Siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz.