Menu
Alışveriş Sepeti

CEO'dan Size Mektup

CEO'muzdan MEKTUP

İnsanlar, hayvanlar, bitkiler ve gezegenimiz… Bunlar bizim için kârdan daha önemli. Görünüşte basit olan bu ilke, Naturel Labs'ın üzerine inşa edildiği temeldir. 20 yıldır her gün bize yol gösteren ve artarak devam eden felsefedir. Dünyanın dört bir yanındaki toplulukların küresel ısınma, felaketler ve salgınlarla boğuştuğu bu benzeri görülmemiş zamanlarda, bu ifade rehberimiz olmaya devam ediyor. Yaptığımız işin ve sürdürülebilir organik ve doğal kozmetiklerin yanı sıra tarımı, yerli bitkileri ve adil ticareti bu kadar şiddetle savunmamızın öz nedeni budur.

Günün sonunda, sürdürülebilir yaşam kalitesi, gezegenimize nasıl baktığımıza büyük ölçüde bağlıdır: su havzalarımıza nasıl yöneldiğimiz; topraklarımızı, suyumuzu ve havamızı nasıl beslediğimiz; zenginliği, yediğimiz yiyecekleri ve sevdiğimiz bitkileri nasıl büyüttüğümüz ve dağıttığımız. Bu nedenle tüm ürünlerimizde paylaşmaya, titiz kalite testlerine, yenilenebilir enerji olan güneş enerjisi ile yatırım yapmaya ve hayatlarını bizimle paylaşan ve bize en iyi hammadde ve ürünleri sağlayan kooperatiflerle çiftçilerimize ve köy kadınlarına destek olmaya kararlıyız. Bu nedenle 2012 yılında Türkiye'nin ilk Ecocert Organik Sertifikalı kozmetik laboratuvarı olmak için çok çalıştık.

Naturel Laboratuvarları'nda, insan ve şirket olarak mükemmellik için çaba göstermenin onur ve sorumluluğumuz olduğu temel inancından yola çıkarak hareket ediyoruz. Etik ilkelerle yaşamak ve kendimizi sürekli değişen dünyamızda her zaman doğuş, büyüme ve öğrenme yoluna koymaya gayret ediyoruz. Ayrıca, ayaklarımızı insanların binlerce yıldır yaşadığı kadim geleneklerin çevresine kök saldığımızda bunu yapmak için en iyi konumda olduğumuzu biliyoruz. Doğanın derinlemesine iyileştirici güzelliğini ve botanik dünyanın doğal armağanlarını sizlerle buluşturmayı seviyoruz.

Ömer Muhtaroğlu