Menu
Alışveriş Sepeti

Hakkımızda

Doğa. Sağlık.Güzellik.

Naturelim Markası doğal bir logodan çok daha fazlasıdır – Yaprağımız tüm yaşamı ve uğur böceğimiz yaşamdaki şansımızı ifade eder. Özenle seçilmiş doğal ve şifalı bitkiler ve faydalı içeriklerle üretilen ürünlerimiz sizlerin güvenini ve beğenisini kazanmıştır. Dış güzelliğimiz kadar iç güzelliğimize de saygı duyuyoruz. Kalite için takıntılıyız ve 20 yılı aşkın bir süredir aynı tesiste hala büyük ölçüde manuel olan yöntemler kullanarak özenle üretim yapıyoruz. Doğal ve sağlıklı yaşamayı tercih edenlerin kurduğu ve çalıştığı şirkette sadece kendisine, sivil topluma ve doğal çevreye saygı duyma bilinciyle hareket etmekteyiz.

Saf ve Temiz Doğa

Tamamen doğal bir beden için tamamen doğal cilt ve botanik bakım ürünlerimizi keşfedin.
Cilt Bakımı ve Güzellik ürünlerimiz Hare etiketi altında onaylanmıştır. Yine de taşıdığımız en yüksek kalite mühür hala Naturelim yaprağı ve uğur böceğidir...

Cilt Bakımı Kavramı

İç ve Dış güzelliğiniz için.
Naturelim.net Cilt Bakımı, insanların kendilerini ve ciltlerini sağlıklı ve güzel tutmalarına yardımcı olur. Besleyici bitkileri temel alan bireysel formülasyonlar, makyaj yaparken bile her gün temizlik, tonlama, nemlendirme sırasında tüm cilt koşullarına etkili uyarılar sağlar.

Besleyici Bitkiler

Sağlıklı cilt güzel bir cilttir.

Hare ve Shakira Markalı cilt bakım ürünlerimiz doğanın canlandırıcı gücüne güveniyor. Her bir bitki kendine özgü özellikleri ile kozmetik formülasyonlarımızı daha da etkili hale getirir. Ayrıca bir ilaç üreticisinin tüm uzmanlığı ve doğruluğu ile doğal Naturelim laboratuvarında yoğun çalışmalar ile yapılırlar. 

Kökenimiz

Bizim için doğal cilt bakımı 2001'den beri trend olmuştur.

2001 yılında doğal yaşama süt duyulan aşkla Ankara’da kendi kozmetik devrimimizi başlattığımızda net bir hedefe sahiptik: Kimyasaldan Doğala. Günümüzde daha fazla insan, kozmetik ürünleri de dahil olmak üzere ekolojik ve doğal olan önemini anlıyor ve bizlere danışıyor.

Ortaklıklar

Cildiniz için iyi, dünyanız için iyi.

Dünya çapında tanıştığımız tüm insanlarla ilgileniyoruz. Sadık müşterilerimiz sayesinde pahalı reklam kampanyalarına ihtiyacımız yok. Çeşitli program programları ile hem bizlere hammadde sağlayan çiftçiler ve köylülerimizin şartlarını iyileştiriyoruz de Ortaklık programlarımız ile ürünlerimizin daha fazla insana yayılmasını sağlamak işteyen ve bizimle ortak çalışma yapmak isteyenlerle işlerimizi paylaşıyoruz.

Ekoloji

Sorumluluk bizim doğamızda var.

Ham maddelerimizin çoğunu taşımak - Doğrudan alım yaptığımız tarlalarında ya da dünyanın her yerindeki ortaklarımızda. Bize çevreyi koruma görevi bırakan sadece geçmişimiz değil, aynı zamanda çocuklarımızdır.

Araştırma

Cilt bakımının doğal bilimi.

Naturelim.net benzersiz doğal ve özenle takip edilen butik üretim tarihimizin geliştirilmesiyle ortaya çıkan uzun bir inovasyon geleneğine sahibiz. Bugün, asırlık bilgiyi en son teknolojiyle tamamlıyoruz. Laboratuvarlarımız, daha sonra yeni ve etkili formülasyonlar geliştirmek için kullanım için aktif içerikler hakkında yoğun araştırmalar devam ediyor. Sizin için hammaddelerimiz dikkat ederek özenle seçiyoruz ve aktif yoğunluğunu en yüksek düzeyde yoka çıkaracak şekilde karıştırıyoruz. Doğada ihtiyacımız olan her şeyi bulabiliriz. Naturelim ile hem sağlığı hem de doğal güzelliği keşfedin.

Naturelim.net 2001 yılından bu yana faaliyet gösteren ve sadece yüksek kaliteli ve sağlıklı ürünleri siz değerli müşterilerine sunmayı amaçlayan özel üretim bir kozmetik laboratuvarı internet sitesidir.  40'dan fazla ülkeye ihracat yapan 1984’te kurulmuş olan Depar Group bünyesinde faaliyet gösteren Natürel Grup Tekstil Gıda Tar.Ür.Tem ve Kozmetik Kimya San ve Tic Ltd.Şti. iştiraki olan Naturelim.net web sitesi ve diğer bağlantılı sosyal medya hesaplarımız ile her zaman en yüksek müşteri memnuniyetini amaçlayarak hizmet vermekteyiz.

NATÜREL GRUP TEKSTİL GIDA TARIM ÜR. TEM. KOZMETİK KİMYA SAN. VE TİC. LTD ŞTİ.

Daha Fazlası İçin