Menu
Alışveriş Sepeti

İade Politikası

Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekir?

Mağazalarımızdan veya internet sitemizden alınmış ve kullanılmamış ürünler için iade süresi 7 gündür. Üründe herhangi bir hata, fabrikasyon arıza veya ayıp/kusur mevcut değil ise iade mümkün değildir. Kullanım hatası bulunan ürünler, teşhir ürünleri ve/veya defolu olarak satışı yapılan ürünler için iade işlemi yapılamamaktadır. 

Kullanılmış, kendisi veya paketi hasar görmüş, aksesuarlarının biri veya birkaçı kaybolmuş ürünler ve deneme amacıyla ambalajından çıkarılmış olduğu hâlde paketi veya ürünün kendisi
hasar görmüş alışverişler iade kapsamı dışındadır. 

İade etmek istediğiniz ürünlerin Natürel Grup Tekstil Gıda Tarım Ürünleri Temizlik Kozmetik Kimya San ve Tic Ltd Şti merkezine, fabrikasına veya depolarına ulaşması ve uzman ekibimiz tarafından, iade şartlarına uygunluğunun kontrol edilmesinin ardından iade ve geri ödeme işlemleri başlayacaktır.

Ürün bedellerinin hesabınıza geri ödenmesi işlemi 3 ile 5 iş günü içinde tamamlanacaktır. Taksitli olarak satın alınan ürün ve ürünlere ait bedelin geri ödemesi işleminde, banka tarafından taksitle geri ödeme işlemi uygulanmaktadır.